پرش لینک ها

consulting

مشاوره تخصصی دیجیتال مارکتینگ

مشاوره تخصصی گام اول و ضرورت ورود قدرتمند همه کسب و کارها به بازاریابی دیجیتال است.

مشاوره رایگان دیجیتال مارکتینگ ویژه پزشکان و مدیران کسب و کارها

به عنوان یک مشاور و مدیر توسعه، وظیفه خود می دانم تا در شرایط تلخ همه گیری بیماری کرونا و همچنین وضعیت آشفته اقتصادی کشور باتکیه بر سوابق و تجارب بدست آمده در حوزه کسب و کار، بتوانم به سهم خود قدمی هرچند کوچک برای بهبود و توسعه فعالیت اقتصادی شما بردارم و ساعاتی از هفته را به مشاوره تخصصی حوزه دیجیتال مارکتینگ اختصاص دهم.

از این رو تقاضا دارم تا سوالات زیر را در زمان مناسب، همراه با دقت کافی پاسخ فرمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهم بود.

اطلاعات فردی

اطلاعات برند

تعداد پرسنل اداری شما چند است؟(ضروری)
مجموعه شما دارای هویت بصری مشخصی است؟(ضروری)
هویت بصری شامل: لوگو، رنگ سازمانی، فرم پرسنل، اوراق سازمانی و...
فروش خود را چگونه می بینید؟(ضروری)
قیمت محصول و خدمات شما(ضروری)
هدف از سوال: بررسی مشتریان از نظر جنسیتی، فرهنگی و اجتماعی، طبقه اقتصادی و موقعیت جغرافیایی (محدود در یک شهر یا تمام کشور)
مشتریان چه احساسی نسبت به برند شما دارند؟(ضروری)
حاضر هستید چه اقداماتی برای تغییر وضع موجود و رسیدم به شرایط مطلوب انجام دهید؟(ضروری)
انواع فایل های مجاز : pdf, doct, حداکثر اندازه فایل: 3 MB.
چنانچه اقدام به طراحی این فرم کرده اید می توانید از این بخش آن را آپلود کنید.

ارسال نهایی / پیش نویس

چنانچه به همه سوال های فرم بالا پاسخ داده اید دکمه" ارسال فرم مشاوره" و چنانچه نیاز به بررسی بیشتر جهت پاسخ به سوالات هستید بر روی دکمه " ذخیر کنید و در زمان مناسب ادامه دهید" کلیک کنید.

ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ

فکر میکنم حدودا 20سال از به کار بردن اصطلاح بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) در زیر مجموعه های مباحث مدیریت بازاریابی و تبلیغات می گذرد. اصطلاحی که امروزه از زبان هر شخص مرتبط یا غیر مرتبط در بازار و بازاریابی می شنویم و کمتر کسی تعریف یا معنی عمیقی از آن می داند. از نظر اغلب این افراد همینقدر که محصول یا خدمات مورد نظر خود را وارد دنیای دیجیتال کنیم دیگر کار تمام است و آن شخص یک دیجیتال مارکتر است.

من جز در برخی اوقات، هیچ وقت به دنبال مفاهیم و تعریف های کتابی و بدون معنی عبارات نمی گردم و سعی میکنم تا مفهومی که از این گونه اصطلاحات تجربه کرده ام را با شما به اشتراک بگذارم.