پرش لینک ها

امید فخار

داستان من

یک مَرد پاییزی متولد ۱۳۶۶، متخصص برندینگ، مارکتینگ، تولید محتوا و در یک کلام توسعه کسب و کار از مشهد هستم. بعد از فارغ التحصیلی از دبیرستان علامه حلی و همزمان با تحصیل در رشته مدیریت کسب و کار، به جهت کسب تجربه و علاقه زیادی که به ایده پردازی و تغییر به معنای شتاب و رشد در فعالیت های اقتصادی داشتم وارد بازار کار شدم.

پس از فارغ التحصیلی و طی دوره های MBA به عنوان ایده پرداز و مشاور تبلیغات چند پروژه تجاری به کار شدم و به تدریج با طی دوره های تخصصی و گرفتن پروژه های بیشتر به عنوان یک مدیر توسعه و مشاور در بین همکاران و مشتریان به فعالیت پرداختم. سال 1387 با آموزش اولین دوره غیر رسمی ICDL در ساختمان مرکزی دانشگاه علمی صنعتی مشهد اولین فعالیت حرفه ای خودم را به عنوان مدرس دوره فتوشاپ و اخلاق حرفه ای کسب و کار آغاز کردم و به خاطر وجود دوستان عزیزی در صدا و سیما به عنوان مشاور تهیه کننده و تولید و ایده پرداز مشغول به فعالیت شدم.

درسال 1389 و برای اولین بار طرحی با عنوان تولید و نشر محتوای رسانه ملی به مدیر وقت شبکه دو سیما ارائه کردم که ماحصل آن همکاری با برنامه تلویزیونی ورزش از نگاه دو از شبکه دو سیما، برنامه خندوانه و عینک آفتابی از شبکه نسیم، برنامه ساعت25 از شبکه پنج، ویژه برنامه سفره های همدلی از شبکه خراسان، برنامه دید در شب به عنوان اولین برنامه اینترنتی گفت و گو محور ایران در سایت آپارات و تلویزیون اینترنتی تی وی پلاس  به عنوان ایده پرداز و مدیر فضای مجازی به فعالیت پرداختم.

از سال 1392 به عنوان مشاور تبلیغاتی و بازاریابی با چند شرکت مطرح حوزه تبلیغات و بازاریابی فعالیت تازه ای رو تجربه کردم و در طول این سال ها تجارب بسیار مهمی در حوزه توسعه کسب و کار برای من رقم خورد و هرروز میل و اشتیاق بیشتری در من برای یادگیری مهارت های جدید ایجاد میشد.

در کنار فعالیت در پروژه های تجاری، از سال ۱۳۹۵ به طور ویژه به صنعت گردشگری سلامت و حوزه سلامت ورود کردم، جایی که به نظر من اقیانوسی از فرصت ها وجود دارد. ماحصل این اتفاق، همکاری با دومجموعه بین المللی گردشگری سلامت و مدیریت استارت آپ سلامت حکیم شرق می باشد.

محتوای بصری

صفحه اینستاگرام

میتونیم در اینجا ارتباط بیشتری داشته باشیم و در عین حال از تجارب همدیگر استفاده کافی ببریم.

محتوای تخصصی

مباحث اجتماعی

روزنوشت

ورود به صفحه اینستاگرام
instagram page

امید فخار / پادکست
محتوای صوتی

کانال پادکست

جایی برای حرف های خودمونی، انتقال تجارب کسب و کار، معرفی منابع مطالعاتی عمومی و تخصصی

خلاصه کتاب های صوتی

مباحث تخصصی

انرژی مثبت

ورود به کانال پادکست

-فهرست برخی از شرکت‌ها و سازمان‌هایی که در قالب آموزش، مشاوره، کارمندی یا همکاری تجاری، فرصت داشته‌ام در خدمت‌شان باشم:

lian trade02
Logo lian kavan
2019-02-25_19-05-54
Logo hakim shargh
روزنامه خراسان
شهرداری مشهد
آپارات
monotel